השטיח המעופף

אחת החברות המוכרות בתחום התיירות היא חברת השטיח המעופף. אין ספק שכל מי שמעוניין לצאת לנופש עושה זאת תוך ידיעה ברורה שאין הוא מתכוון לקחת סיכונים מיותרים. חופשה בחו"ל היא דבר שאנו רוצים להבטיח את ההנאה שבו ולכן ניתן לראות כיצד רבים מחפשים להם חברה ותיקה ומקצועית בתחום התיירות.

החברה הוקמה בשנת 1984 כחברה בע"מ אך החל משנת 1993 היא פועלת בצורה עצמאית ונפרדת. בכדי להתמודד בצורה מכובדת בתחרות הגדולה בתחום התיירות ניתן לראות כיצד חברה זו מציעה מבצעים שונים הן לגבי טיסות, נופשונים, טיולים מאורגנים, ולא מעט דילים שונים שמנסים למשוך כמה שיותר לקוחות.

 

מטיסות שכר זולות ועד למגוון נופשונים

שיווק דילים שונים בתחום התיירות הוא דבר שהופך להיות מורכב משנה לשנה. כיום לכל מי שרוצה לנפוש בחו"ל יש דרישות שונות, וכמו כן מתווספים להם אלמנטים שונים שמנסים להציע לתייר יתרונות מיוחדים. גם חברת השטיח המעופף לוקחת חלק בפיתוח תחום התיירות כשהיא מציעה גם שירותי קרקע מסוגים שונים.

ישראלים רבים יוצאים לנופש באירופה לאחר רכישת כרטיסי טיסה ליעד מסוים ביבשת הסמוכה או לאחר מציאת דיל מפתה שמפסק אותם מבחינה אישית. בין אם מדובר במציאת מלון, רכישת כרטיסי טיסה, או הזמנת דיל כולל ברבות ממדינות אירופה למשל, הרי שהחברה מציעה את שירותיה לכל דורש בדרכה שלה.

 

טיסות ליעדים רבים באירופה

פעילותה של השטיח המעופף מציגה מגוון רחב של אתרים באירופה שאליהם ניתן להגיע דרך החברה. כך שמעבר ל"פעילות פנים" שבה ניתן למצוא טיסות לאילת במחירים ובמבצעים שונים, יכולים ישראלים רבים למצוא כ-40 יעדים שונים באירופה שהחברה משווקת בצורה רחבת היקף ובהתאם לתקופות ולזמנים שונים.

מדי שנה אנו יכולים לראות כיצד מפת התיירות מציגה יעדים שונים, כך שערנות בתחום זה יכולה להציע לכל אחד נופש מיוחד הרבה יותר מזה שהוא יצא אליו מלפני מספר שנים. בתחום כל כך דינאמי כמו זה מנסה החברה לבצע את המהלכים שלה בכדי לספק שירות ברמה גבוהה ולתרום להנאתו של כל מטייל שבוחר בה.